🎉 Welkom aan boord, Lode Bossuyt! 🚀 We zijn verheugd om onze nieuwste aanwinst te verwelkomen in het team! Op 4 maart heeft Lode de sprong gewaagd om ons te versterken als Business Central Technical Consultant, en we kunnen niet wachten om zijn vaardigheden en expertise te zien schitteren.

Met bijna een jaar ervaring als developer in BC brengt Lode een waardevolle bagage met zich mee, en we zijn ervan overtuigd dat zijn bijdrage aan ons team van onschatbare waarde zal zijn. Met zijn gedrevenheid en passie voor technologie zijn we ervan overtuigd dat hij een geweldige aanwinst zal zijn voor ons team.

Lode komt uit Aalbeke en is 27 jaar jong. Laten we hem een warm welkom geven en hem ondersteunen terwijl hij zich nestelt in zijn nieuwe rol. Laten we samen streven naar succes en groei! 👍

Joeri Rosseel

Geschreven door Joeri

11 maart 2024
Joeri.Rosseel@christiaens.net
Cta bureau

Wil je werken bij Christiaens? Solliciteer nu.

Solliciteren
Cta buitenkant

Nood aan een IT-oplossing of heeft u een andere vraag?

Contacteer ons

Deze website maakt gebruik van cookies om ervoor te zorgen dat u de beste surfervaring op onze website krijgt. Meer info